TARİHÇEMİZ

      1999 yılında ilk kurulan firmamız Güzel Boya Kimya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Türk Kimya Sektörü'nün öncüsü firmaların Ege Bölge Distribütörlüğünü kurulduğu günden beri yükselen bir ivmeyle yapmaktadır.


Perakende satış alanında hizmet vermekte olan Adal İç ve Dış Ticaret 2006 yılında kurulmuştur.Mağazasında geniş ürün yelpazesi bulundurmaktadır.


İnşaat sektöründeki tecrübelerimizi üretim alanında geliştirmek isteyerek 2011 yılında Polsis Polistren adıyla  ile Kartonpiyer,Söve ve Dış cephe dekor ürünleri üretimi firmasını kurduk.Poliline markası ile ürünlerimizi bayilerimiz aracılığıyla tüketicilerle buluşturduk.Kaliteli ürün ve sistemli üretim başlıkları ile yola çıkan Poliline ekibi; Gerek hammadde gerekse üretim parkuru olarak sektörün öncüleri ile çalışmaktadır.


2015 yılının başlarında İnşaat firması olarak Yavaşlar Yapı ve Gayrimenkul'ü kurduk,Yavaşlar Yapı alan faaliyet alanı olarak ; Konut projelerinden ,sanayi tesislerine,katı atık depolama sahalarından ,mülteci kamplarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.


        Yavaşlar Group ; Sektördeki gelişmeleri yakinen takip ederek , müşteri memnuniyetini amaçlayan hizmet kalitesini sürekli güncel tutmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ve hızlı servis kalitesinin sürekliliğini, kuruluş ilkesi edinen Yavaşlar Group Firmaları, bu ilkesini gerçekleştirirken kendilerine ulaşan talepleri en kısa sürede cevaplamaktadır.

Pazardaki konumunu her geçen gün pekiştirerek daha da yukarılara taşıyan Yavaşlar Group, prestijli bir kimlik ve yenilikçi bir anlayışla geleceğe büyük bir güvenle bakmakta; gelişmeleri sürekli takip eden dinamik yapısıyla, müşterilerine hizmeti etkili ve kalıcı bir iletişimle sürdürmeyi hedeflemektedir.

 

 POLİTİKAMIZ


       Yaptığımız işi doğru ve dürüst yapmak . Personelimizi sürekli eğitimle motive ederek , iş verimini arttırmak. Üretirken çevreyi korumak ve kirletmemek. Teknolojiyi ve zamanı iyi değerlendirerek maliyetleri düşürmek. Gelişmeye açık ve güvenilir bir şirket olmak . İyi müşteri ilişkileri kurmak . Şikayet ve eleştirilere karşı kibar ve olumlu yaklaşım göstermek . Sürekli iyileştirme yaparak sıfır hatayla mal üretmek. İsrafı önlemek ve tasarruf sağlamaktır.

Yavaşlar Group