Yavaşlar Group

Hakkımızda

1999 yılında kurulan firmamız Güzel Boya Kimya Sanayi A.Ş, Türk Kimya Sektörü'nün öncüsü konumunda bulunan Polisan Holding firmalarından Polisan Kansai Boya’nın Ege Bölge Distribütörlüğünü kurulduğu günden beri yükselen bir ivmeyle yapmaktadır.Güzel Boya Kimya Sanayi A.Ş, kurulduğu günden beri  Türkiye'nin en önemli boya, tutkal ve reçine üreticilerinden birisi olan Polisan Holding firmalarından Gülen Boya’nın İzmir ve çevresinde dağıtımını yapmaktadır.
GÜZEL BOYA’ın müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarını gerçekçi şekilde saptamasına olanak sağlamakta ve bu ihtiyaçlara yönelik hizmet pazarlanmasına fırsat vermektedir. Sektördeki gelişmeleri yakinen takip eden GÜZEL  BOYA, müşteri memnuniyetini amaçlayan hizmet kalitesini sürekli güncel tutmaktadır.
Pazardaki konumunu her geçen gün pekiştirerek daha da yukarılara taşıyan GÜZEL BOYA, prestijli bir kimlik ve yenilikçi bir anlayışla geleceğe büyük bir güvenle bakmakta; gelişmeleri sürekli takip eden dinamik yapısıyla, müşterilerine hizmeti etkili ve kalıcı bir iletişimle sürdürmeyi hedeflemektedir.


​Hizmet verdiği bölgeler arasında ;


İzmir İlçeleri ; Aliağa,Balçova,Bayındır,Bayraklı,Bergama,Beydağ,Bornova,Buca,Çeşme,Çiğli,Dikili,Foça,Gaziemir,Güzelbahçe,Karabağlar,Karaburun,Karşıyaka,Kemalpaşa,

Kınık,Kiraz,Konak,Menderes,Menemen,Narlıdere,Ödemiş,Seferihisar,Selçuk,Tire,Torbalı,Urla. 

Manisa İlçeleri ;

Ahmetli,Akhisar,Alaşehir,Demirci,Gölmarmara,Gördes,Kırkağaç,Köprübaşı,Kula,Salihli,Sarıgöl,Saruhanlı,Selendi,Soma,Şehzadeler,Turgutlu,Yunusemre. 

 Aydın İlçeleri ;

Didim,Kuşadası,Söke.

RENK KARTELALARI

BELGELERİMİZ

BAYİLİK​